oferty pracy

Pracownik magazynowy w dziale mrożonki (d/m)

Posted on 12-06-2019

Wolter Koops Internationale Logistik GmbH jest nie tylko wiodącym przedsiębiorstwem w branży transportowo – logistycznej, ale przede wszystkim firma z rodzinnymi tradycjami. Na rynku istniejemy od 1961 roku. Naszym klientom oferujemy nie tylko usługi transportowe, ale również crossdockingowe i magazynowe.  Do naszego oddziale w Sülzetal (okolice Magdeburga) szukamy:

 Zakres obowiązków:

– układanie i przygotowywanie towaru wózkiem widłowym
– kontrola jakości towaru i sprawdzanie ilości
– układanie i zdejmowanie towaru wózkiem widłowym wysokościowym (wysoki skład)

Twój profil:

– doświadczenie zawodowe w dziedzinie logistyki
– uprawnienia do pracy na wózkach widłowych (mile widziane)
– dobra kondycja fizyczna
– dokładność   Jesteś zainteresowany?

Wyślij nam swoja aplikacje pod adres:

Wolter Koops Int. Logistik GmbH
Freibergerstrasse 3-7

39171 Sülzetal/ OT Osterweddingen

Tel.: ( 0049) 39205 45399 318   Pon.-Pt. 07:00-16:00
E-Mail:    info@wolterkoops.com